חדשנות Innovation

מרכז לחדשנות רפואית TzMC Innovationמרכז החדשנות עוסק בשני תחומים עיקריים בעולם החדשנות הרפואית : קידום ועידוד יזמות פנים ארגונית ובניית הקשר עם חברות הייטק וסטארטאפים ליישום חדשנות חוץ ארגונית .
במסגרת היזמות הפנים ארגונית מתקיימת במרכז הרפואי תוכנית מאיצי מדע: לקראת גמר תחרות הסטארט אפ הרפואי . מטרת התוכנית היא לקדם המצאות ורעיונות חדשניים של הצוות המטפל לכדי יישום ראשוני. כל מי שחי את עולם היזמות יודע שאחד הדברים המאתגרים הוא לממן יישום של הוכחת היתכנות לרעיון יזמי בתחילת הדרך.

תוכנית מאיצי מדע נותנת מענה לאתגר זה. מיזמים שיסיימו בהצלחה את התוכנית יוכלו להמשיך את הפיתוח העסקי והטכנולוגי של המיזם באמצעות מגוון ערוצים כמו: תוכנית  למימון מחקר יישומי של הרשות לחדשנות, חממות טכנולוגיות, גיוס מימון ראשוני באמצעות אנג'לים ועוד. אנחנו מזמינים יזמים שמעוניינים להיות שותפים למיזמים אלו לפנות למרכז החדשנות .

במסגרת היזמות החוץ ארגונית עובד מרכז החדשנות עם סטאטרפים בשלבי פיתוח המוצר הרפואי, טרם הגיע ל Product Market Fit   ובשלבי אישורי FDA כולל הכנסת מוצרים חדשניים למרכז הרפואי. יזמים וצוותי פיתוח בחברות מוזמנים לעבוד ביחד עם מרכז החדשנות והמומחים הרפואיים על מנת לבצע בדיקות היתכנות למוצרים, לתכנן ולבצע ניסויים קליניים ולהגיע לפגישות יעוץ עם אנשי המקצוע במרכז הרפואי  במטרה להגיע לפיתוח וייצור מוצר המתאים לצרכי הצוות המטפל והמטופלים.

בין מרכז החדשנות מתקיים שיתוף פעולה הדוק עם מרכזי המצוינות , מנהלי מחלקות ורופאים במרכז הרפואי על מנת לאפשר את הקשר הישיר והמהיר בין סטארטאפים וחברות הייטק לצוות במרכז הרפואי.
צרו קשר באמצעות מייל [email protected]